Poldark
8.3 (میانگین رآی 21,595 نفر)
8.5 امتیاز کاربران (47 رای)

Poldark (2015– )

بروزرسانی :فصل 05 ، کیفیت 06 اضافه شد.
راس پولدارک تصمیم میگیرد برای اینکه به جرم قاچاق محاکمه نشود، دختر مورد علاقه اش الیزابت را ترک میکند و به ارتش ملحق شود. وقتی 3 سال بعد به خانه بر میگردد متوجه میشود که پدرش مُرده، خانه بزرگ آنها ویران شده، ثروتشان از دست رفته و معشوقه اش به نامزدی پسر عمویش در آمده است. او در راه برگشت به خانه دختری را از کتک خوردن نجات میدهد و او را به عنوان خدمتکار آشپزخانه استخدام میکند، اما همشهری‌هایش از برگشتن بچه پولدار شهرشان که قصد پس گرفتن موقعیتش اجتماعیش را دارد زیاد راضی نیستند و همین باعث ایجاد بر خوردهایی بین آنها و راس میشود که عواقب ناخوشایندی را برای وی در پی دارد...
Poldark
 • توضیحات :

  آپدیت دوبله فارسی: فصل 03 ، قسمت پایانی اضافه شد.
  ----------------------------------------------------------------------
  سریال دوبله فارسی «پلدارک»
  دوبله شده توسط استودیو های غیرداخلی
  ----------------------------------------------------------------------
  توجه: در حال حاضر این سریال تا فصل 03 دوبله شده است و هنوز دوبله ای از فصل بعدی در دسترس نمی باشد. به محض انتشار و شروع فصل جدید، در سایت درج خواهد شد.

  فصل: 01

  فصل: 02

  فصل: 03

  فصل: 04

  فصل: 05

  فصل: 01 نسخه دوبله فارسی

  فصل: 02 نسخه دوبله فارسی

  فصل: 03 نسخه دوبله فارسی

  دانلود صوت دوبله به صورت جداگانه فصل: 01

  دانلود صوت دوبله به صورت جداگانه فصل: 02

  دانلود صوت دوبله به صورت جداگانه فصل: 03

  • daniiifi
   آیا این نقد برایتان مفید بود ؟
   daniiifi
   دوشنبه, 05 شه‍ 1397 ساعت 13:15
   نقاط قوت
   • شخصیت پردازی ها
   • محیط روستایی
   • زیبایی سریال
   نقاط ضعف
   • زمان
   از فصل اول تا فصل 4 : امتیاز 8 از 10
   ----
   بدون اسپویل!
   سریال پولدارک برای من یادآور رمان های چارلز دیکنز و جین آستین و بقیه نویسندگان است. نمای روستایی و رفتار و منش آدم های آن منطقه از انگلستان به شدت زیبا است که بخواهید این سریال را تماشا کنید. راستش چون از BBC پخش میشود گاهی واقعا شکل مستند گونه از طبیعت به خودش میگیرد که واقعا حیرت آور است. صحنه هایی از دریا ، موج و طبیعت ساحلی آن منطقه تا همیشه در ذهن مخاطب خواهد ماند.
   از نظر داستانی هم میشود گفت سریال موفق بوده. این داستان الزاما تنها عاشقانه نیست بلکه تلاش پولدارک برای تغییر در منطقه ای هست که گرفتار ظلم اشرافیت شده. تلاش برای کمک به دیگران و ایجاد شغل برای مستضعفان یکی از المان های موفق سریال است که به خوبی بهش پرداخته شده.
   خب معمولا در هر داستانی ، شخصیت منفی هم وجود دارد و شخصیت منفی این سریال توانسته حداقل نقش خود را ایفا کند. المان های سریال که بیشتر در محیط روستایی آن منطقه قرار دارد شاهد نبرد بر سر غرور و قدرت است. اما این نبرد با خون و خونریزی نیست.خبری از خشونت نیست. شخصیت ها حذف میشوند و این حذف طی مرگ طبیعی است(دوباره تکرار میکنم این سریال خشونتی به همراه ندارد). سریال زمان بندی خاصی ندارد و ما شخصیت هارا طی سال های طولانی تماشا میکنیم.
   اما به دلیل اینکه میتوان هر اثری را نقد کرد (دوستانی که تعصبی به هر سریالی نگاه میکنند و لقب بهترین و بدترین به این و آن میدهند از این ویژگی فارغ اند) میشود گفت از نظر داستانی و زمانی سریال مشکل دارد. سال های میگذرد و ظاهر شخصیت ها تغییر نمیکند و یا از لحاظ زمانی گاهی مخاطب گیج میشود که چقدر طول کشیده و اگر همین شخصیت کودکان نبودند قطعا هیچوقت متوجه حتی تغییر هم نمیشدیم. گاهی رمانس داستان عوض میشد و به جاهای متفاوت میرفت نمیدانم شاید ویژگی این سریال این است ، شاید برای من قابل قبول نباشد به هر حال به نظر میرسد که زیادی به داستان ضربه زده است.
   در پایان امیدوارم این سریال تا جایی که میشود ادامه پیدا کند و زمانی که داستان به اتمام رسید دچار اشتباهاتی که سریال های امروزی انجام میدهند نشود و داستان را به موقع و بدون لوس شدن تمام کنند.
   متشکرم

عناوین مشابه

Vikings (2013–)
8.6
داستان سریال درباره فردی است به نام رگنار لاثبروک که با پادشاه آن دوران وایکینگ ها به مخالفت برمیخیزد و دوست دارد این بار به جای نبرد با شرقی های منطقه خود، حمله به سمت غرب را در دستور کار خود قرار بدهند. رگنار با مخالفت با پادشاه خود، کار را به جلو میبرد تا راه را برای نبرد با غربی ها هموار کند و حتی خود را در مقام پادشاهی ببیند...